• Niedziela, 20 października, 2019 r.
  • 09:15
  • ilość odwiedzin: 202.065
  • PLEN

Oferta

Stacja Paliw Węgrów

 

 

ul.Gdańska 95

07-100 Węgrów 

 

 

 

Na naszych stacjach paliw sprzedajemy najlepszej jakości produkty "SHELL". Oprócz podstawowych takich jak Olej Napędowy FUELSAVE Diesel i benzyna bezołowiowa 95 FuelSave 95 oferujemy równiez uszlachetnione produkty z serii  V-POWER. Produkty FUEL SAVE charakteryzują śię:

 

FuelSave Diesel

 

Aktywne składniki poprawiające wydajność

 

Dzięki aktywnym składnikom, paliwo Shell FuelSave Diesel zostało zaprojektowane, aby poprawiać wydajność zużycia paliwa już od pierwszego tankowania, aby samochód wolniej spalał paliwo.

 

 

Usprawnione spalanie

 

Shell FuelSave Diesel to nasze wydajne paliwo, które zostało naukowo zaprojektowane, by jego zapłon i spalanie przebiegały wydajniej, niż w przypadku zwykłego oleju napędowego, co zwiększa osiągi silnika i wydajność zużycia paliwa.Kiedy olej napędowy wtryskiwany jest do silnika, następuje opóźnienie między chwilą, w której krople paliwa wchodzą w kontakt z gorącym, sprężonym powietrzem a rozpoczęciem spalania.Paliwo Shell FuelSave Diesel zostało zaprojektowane tak, aby skrócić to opóźnienie i pomóc silnikowi w osiągnięciu bardziej optymalnego spalania, co może pomóc w zwiększeniu wydajności zużycia paliwa i ekonomiki jazdy już po pierwszym tankowaniu.

 

FuelSave 95 

 

Aktywne składniki poprawiające wydajność : 

 

Dzięki aktywnym składnikom, paliwo Shell Fuel Save 95 zostało zaprojektowane, aby poprawiać wydajność zużycia paliwa już od pierwszego tankowania, aby samochód wolniej spalał paliwo.

 

Płynniejsza praca :

 

Zaprojektowane, aby zmniejszać straty energii w silniku, Shell FuelSave 95 pomaga poprawiać wydajność silnika, a Tobie pomaga pojechać trochę dalej na każdym baku.

 

Czystszy silnik :  

 

Paliwo Shell FuelSave 95 jest zaprojektowane, aby utrzymać  zawory wlotowe w czystości, zapobiegać tworzeniu się osadów i poprawić wydajność silnika.